Cooper Duman Dedektörü

Cooper Duman Dedektörü adreslenebilir ürün yelpazemiz, akıllı adreslenebilir dedektörler için birden fazla seçeneğe sahiptir. Tüm dedektörler, orta büyüklükteki yapılarda optimum işlevsellik için tasarlanmıştır. Hepsi kolay adreslinebilir ve dedektörler kısa devre izolatör özelliğine sahiptir.

Büyük görünür duman partiküllerinin ortaya çıkmasına neden olan yavaş yanan veya için için yanan yangınlara en hızlı tepkiyi veren çoğu uygulama için uygundur.

Cooper Duman Dedektörü adreslenebilir sensör yelpazesi, Eaton akıllı adresli yangın sistemleriyle çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Tüm dedektörler, EN54 kalite belgeleri bulunmaktadır.

Cooper Optik Duman Dedektörü (CAP320)

Büyük görünür duman partiküllerinin ortaya çıkmasına neden olan yavaş yanan veya için için yanan yangınlara en hızlı tepkiyi veren çoğu uygulama için uygundur.

Cooper Isı dedektörü (CAH330)

Cooper Isı dedektörü 77ºC / 92ºC ve ısı yükselme oranından birine ayarlanabilir. Bu dedektör, örneğin normal koşullar altında yüksek düzeyde toz, duman, buhar veya dumanın olduğu duman algılamanın kullanılması durumunda ortam koşullarının yanlış alarmlara neden olabileceği ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Cooper Kombine Dedektörü (CAPT340)

Cooper Kombine dedektör, hızlı ve temiz yanan yangınlara hızla yanıt verirken için için yanan yangınları tespit ederken optik sensörlerin avantajını korur. Bu sensörün termal iyileştirmesi, yanlış alarmların daha fazla reddedilmesini sağlayan daha yüksek bir sensörleri vardır. Sensör ayrıca 60ºC’yi aşan sıcaklıklarda alarm verir.

CAPT340, bilgisayar yazılımından programlanabilen gündüz / gece modlarına sahiptir. Gündüz modu, örneğin çalışma saatleri sırasında dumanlı ortamlara sahip olabilecek alanlar için sensörün ısı özelliğini kullanır. Bu modda, dedektör bir Isı Dedektöründe olduğu gibi (50m²) boşluk kullanılarak kurulmalıdır. Gece modu, A2S ve duman algılamanın bir kombinasyonunu kullanır. Programlanmamışsa, sensör varsayılan olarak ikili moda geçer.

Cooper Yangın Alarm sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve yangın sistemi projeniz ile ilgili fiyatlandırma ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçiniz..
Cooper Yangın Alarm iletişim bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ayrıca 0312 911 1330 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Teknik Dökümanlara ulaşmak için www.cooperyangin.net veya buraya tıklayınız.