Cooper Yangın Ankara , küçük ve basit bir kurulumdan büyük bir kompleks çoklu şantiyeye kadar çok çeşitli projelere uygun kapsamlı bir yangın algılama ürünleri yelpazesi sunar. Cooper Yangın Ankara, geniş bir ürün yelpazesi üretir ve yalnızca tek tek bİleşenler değİl, eksiksiz yangın çözümleri sunar.

Bir yangın algılama sisteminin tüm unsurlarının birbiriyle tam uyumlu olması kesinlikle çok önemlidir.

Cooper Yangın Adresli Sistem Ürünleri

Cooper Yangın Cab300 Dedektör Soketi

Cooper CAB300 Dedektör Soketi; Akıllı adreslenebilir sensör standart tabanı (CAB300) esneklik, basitlik ve kurulum hızı için tasarlanmıştır. CAB300, Cooper’ın akıllı adreslenebilir sensörleri ve yangın sistemleri yelpazesiyle uyumludur.

Cooper Yangın Cap320 Duman Dedektörü

Cooper CAP320 Elektronik Adreslenebilir Optik Duman Dedektörü. Dahİli Kısa Devre İzolatörü. Cooper Yangın akıllı adreslenebilir sensör serisi. Cooper’ın akıllı adreslenebilir yangın sistemleriyle çalışacak şekİlde özel olarak tasarlanmıştır.

Cooper Yangın Cah330 Isı Dedektörü

Cooper CAH330 Elektronik Adreslenebilir Sabit Sıcaklık ve Isı Artış Hızı Dedektörü. Dahili Kısa Devre İzolatörü ile. Bu akıllı adreslenebilir sensör serisi, Cooper’ın akıllı adreslenebİlir yangın sistemleriyle çalışacak şekİlde özel olarak tasarlanmıştır.

Cooper Yangın Capt340 Kombine Dedektörü (Isı ve Duman Dedektörü)

Cooper CAPT340 Elektronik Adreslenebilir Kombine Optik Duman ve Sıcaklık Dedektörü. Dahili Kısa Devre İzolatörü İle akıllı adreslenebilir sensör serisi. Cooper’ın akıllı adreslenebilir yangın sistemleriyle çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Tüm sensörler EN54’ün ilgili bölümüne onaylı üçüncü taraftır.

Cooper Yangın CBG370S Yangın İhbar Butonu

Cooper CBG370 Elektronik Adreslenebilir Yangın İhbar Butonu. Dahili Kısa Devre İzolatörü İle, Harici Tip IP65. Cooper Akıllı adreslenebilir çağrı butonlarının iki sürümü bu aralıkta mevcuttur. Yüzeye veya gömme olarak monte edilebilen CBG370S ve hava koşullarına dayanıklı bir versiyon olan CBG370 model. Hem Cooper CBG370S hem de CBG370WP. Cooper’ın diğer tüm akıllı adreslenebilir yangın sistemleri ürün yelpazesiyle uyumludur.

Cooper CF1100VDS Adresli Yangın Alarm Paneli 1 Loop

Cooper CF1100VDS Elektronik Adreslenebilir Yangın Alarm Kontrol Paneli – 1 Loop. 200 Adres Kapasitesi, Dokunmatik LCD Ekran, 16 Adet Zon LED’i, 2 Siren Çıkışı, Güç Kaynağı. CF1100VDS serisi, basit son kullanıcı işlemi İle gelişmiş işlevsellik sunan. Yüksek özellikli 1 veya 2 döngülü akıllı adreslenebilir kontrol paneli olarak mevcuttur.

Cooper Yangın CF1200VDS Adresli Yangın Alarm Paneli 2 Loop

Cooper CF1200VDS Elektronik Adreslenebİlir Yangın Alarm Kontrol Paneli – 2 Loop. 400 Adres Kapasitesi, Dokunmatik LCD Ekran, 16 Adet Zon LED’i, 2 Siren Çıkışı, Güç Kaynağı. CF1200VDS serisi, basit son kullanıcı işlemi ile gelişmiş işlevsellik sunan. Yüksek özellikli 1 veya 2 Loop döngülü akıllı adreslenebilir kontrol paneli olarak mevcuttur.

Cooper CF2000GCPD Adresli Yangın Alarm Paneli – 2 Loop

Eaton Cooper CF2000GCPD paneli. 1 veya 2 döngü işletimi için yapılandırılabilen giriş seviyesi bir akıllı adreslenebİlir kontrol panelidir. Tek, ağsız bir panel İle kullanımı kolay bir adreslenebilir. Yangın sistemi gerektiren binalar için en uygun çözüm olarak hizmet vermektedir. Bu akıllı adreslenebilir kontrol panelinde basit ama kapsamlı. Menü odaklı, son kullanıcı arabirimi sağlayan bir LCD ekran bulunur.

Cooper Yangın CF30004G Adresli Yangın Alarm Paneli – 4 Loop

800 Adres Kapasitesi, Dokunmatik LCD Ekran, 96 Adet Zon LED’i, 4 Siren Çıkışı, Güç Kaynağı. Cooper CF3000, çeşitli döngü yapılandırmalarında kullanılabilen, yüksek özellikli ve akıllı bir adreslenebilir. Yangın alarm kontrol panelidir. Bu paneller sofistike işlevselliği basit kullanım ve estetik açıdan hoş bir tasarımla birleştiriyor.

Cooper Yangın Ankara Montaj İşlemi

Cooper Yangın Alarm Sistemleri, kullanıcının ihtiyacına en uygun malzemeleri temin ederek yangın algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulum montaj işlemleri uzman ekibimizce gerçekleştirİlir.

Cooper Yangın Ankara   Devreye Alma İşlemi
Montajı gerçekleştirİlen yangın algılama ve alarm sistemleri, deneyimli ekibimiz tarafından, devreye alma test prosedürleri esas alınarak kurulduktan sonra fonksiyon testleri gerçekleştirİlir ve yangın algılama ve alarm sistemi çalışır durumda İlgİli kullanıcının kullanımına sunulur.

Cooper Yangın Ankara Alarm Devreye Alma İşlemi
Diğer markaların devreye alma işlemlerinde adresleme cihazı gereksinimi duyulurken, Cooper Yangın Alarm ürünlerinin kullanıldığı devreye alma işlemlerinde yangın sistemi bİleşenleri, sisteme ait kablo hattı sırasıyla (dedektör, buton, siren, role ve izleme modülü vb.) otomatik adresleme almaktadır.

Cooper Yangın Alarm sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve yangın sistemi projeniz ile ilgili fiyatlandırma ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçiniz..
Cooper Yangın Alarm iletişim bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ayrıca 0312 911 1330 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.