Cooper Yangın İstanbul, Ankara, İzmir ve bir çok il ve ilçemizde kurulu olarak çalışmaktadır. Teknik servis, projelendirme, bakım ve bir çok yangın algılama sistemindeki problemleriniz için çözüm noktası getiriyoruz.

Bir yangın alarm sisteminin yapılması için gerekli alarmın türüne ve binanın düzenine bağlı olarak değişiklikler gösterir.

Cooper Yangın

Bir yangın alarm sisteminin yapılması için gerekli alarmın türüne ve binanın düzenine bağlı olarak değişecektir. Tipik duman alarmlarının bir geçiş yolunun merkezi bir alanına kurulması ve ayrıca en üst kattaki merdivenlerin başlarına da yerleştirilmesi gerekir. Çok katlı yapıların her katına tekrarlama paneli takılarak o katlardan aşağı merkez panele inilmeden de gerekli işlemlerin yapılması gerekmektedir. Tüm sistem dedektörlerinin kullanıldığı alanın ölçülerine göre gerekli sayıda dedektör takılması gerekmektedir.
Yangın alarm sistemlerinin doğru şekilde kurulması gerekmektedir. Dedektörlerin etkili bir şekilde çalışması ve sesli ve ışıklı uyarıların bir yangın durumunda insanları kolayca uyarabilmesi için önemlidir.

Cooper Yangın olarak yangın algılama güvenliğiz için, tesislerinizi yangın durumunda, alarmların çalması için en iyi yerleri belirtebiliriz. Ayrıca belirli tesisleriniz için en etkili alarm türünü önererek size yardımcı olabiliriz.

Yangın alarm sistemleri sadece kurulmalı ve düzgün çalışmalı değil, aynı zamanda personelinizi acil bir durumda alarmların ne kadar kritik olduğunu anladıklarından emin olmak için eğitmelisiniz.

Cooper Yangın İstanbul

Cooper Yangın Alarm sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve yangın sistemi projeniz ile ilgili fiyatlandırma ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçiniz..
Cooper Yangın Alarm iletişim bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ayrıca 0312 911 1330 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.