Cooper Yangın Santrali, algılayıcılar ve butonlardan gelen bilgileri değerlendirip alarm cihazlarını aktif eden, gücün (elektrik) kesilmesi durumunda akü grubuyla sistemi besleyen ve akü grubunun şarj edilmesini sağlayan cihazlardır.

“CF1100, CF1200, CF3000 Cooper Yangın Santralleri dokunmatik ekran özelliğine sahiptir.”

CF3000 Adreslenebilir Kontrol Santrali

CF3000, kurulumcular ve bina kullanıcıları tarafından talep edilen basit çalıştırma ve düzgün kurulumun yanı sıra öncü bir analog adreslenebilir yangın sisteminin gerektirdiği tüm gelişmiş özellikleri sağlar.

Cooper Yangın Santrali CF3000, çeşitli döngü yapılandırmalarında kullanılabilen, yüksek özellikli ve akıllı bir adreslenebilir kontrol santralidir. Bu santraller, gelişmiş işlevselliği basit kullanım ve estetik açıdan hoş bir tasarımla birleştirir.

CF3000, kurulum süresini en aza indirmek ve manuel adreslemeyle ilişkili hata olasılığını ortadan kaldırmak için kolay adresleme kullanır. Bağımsız bir santral olarak veya ağa bağlı bir sistemin parçası olarak çalışabilir. Belirli santrallerden gelen mesajların ağ etrafında iletilip iletilmeyeceği veya yerel olarak kalması konusunda yapılandırılabilir kontrole izin veren güçlü programlama seçeneklerine sahiptirler.

CF1100 ve CF1200 Adreslenebilir Kontrol Santrali

Cooper Yangın Santrali CF1100 ve CF1200 serisi analog yangın algılama santralleri, 1 ve 2 loop yapılandırmalı santrallerdir. Gelişmiş “dokunmatik ekran” işlevselliği sağlarken, kompakt bir santral tasarımı içinde basit bir son kullanıcı arayüzü işlemi gerçekleştirirler. Bu santral tasarımı, ana kullanıcı öğesi olarak büyük (120 mm x 90 mm) bir dokunmatik ekran görüntüsü sağlamaktadır. Böylece, özel sistem butonlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu santrallerde ayrıca, herhangi bir yangın aktivasyonunun kapsamı hakkında ek bilgi sağlayan 16 bölge yangın LED’i ve son kullanıcı için ek görsel bilgi sağlayan kapsamlı bir sistem durumu LED seti bulunur.

CF2000 Adreslenebilir Kontrol Santrali

Cooper Yangın Santrali CF2000, kurulumcular ve bina kullanıcıları tarafından talep edilen basit işletime sahiptir. Böylece, düzgün kurulumun yanı sıra öncü bir analog adreslenebilir yangın sisteminin gerektirdiği tüm gelişmiş özellikleri sunmaktadır. Santral, gömme veya yüzeye monte edilebilir özelliktedir. 2 loop santral olarak mevcuttur. Duman, kombine ve ısı sensörleri, çağrı noktaları ve kapsamlı bir arayüz yelpazesi dahil olmak üzere CF2000 santralin kapsamlı bir yardımcı cihaz yelpazesi mevcuttur.

Sertifikalarımız için tıklayınız.

Cooper Yangın Alarm sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ve yangın sistemi projeniz ile ilgili fiyatlandırma ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçiniz..
Cooper Yangın Alarm iletişim bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Ayrıca 0312 911 1330 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.